fbpx

Funkční tělo

Funkční tělo v pohybu

Kurz Funkční tělo v pohybu je společně s kurem Zdravá záda naším originálním kurzem ušitým na míru potřebám našich klientů. Mnoho let pozorně sledujeme a posloucháme, co vás trápí a na základě toho, co známe a umíme, jsme připravili tento kurz. Mít funkční tělo podle nás znamená mít pevný střed těla, silné břicho bez diastáz (rozestupů břišních svalů), dlouhé a pružné svaly, správně nastavené klouby, funkční pánevní dno a chodidlo. Na těchto lekcích postupně poznáváme své tělo a učíme se, jak s ním správně pracovat. Jednotlivé cviky i asány propojujeme do ve výsledných sestavách, které restartují vaše tělo. Cvičení je kombinací spirální dynamiky, Jógy Clinic, Bosu, Pilates Clinic a závěsného systému.

Tento kurz nejvíce ocení ženy, které jsou znovu na startu a hledají rovnováhu ve svém vlastním těle. Dlouho jste se nehýbaly, jste po porodu, nebo v menoupauze? Chcete se znovu dostat do kondice? Pak právě vám se kurz určený.

Lektorka

Kurzy Funkční tělo vás provede:
Ida Kršková

Ida Kršková

Majitelka, lektorka

Ida se pohybu na profesionální úrovni věnuje již třicet let. Neustále se vzdělává a hledá nové cesty ke zdravému pohybu.